مهمترین نکات برای خرید میز ناهارخوری

 

همیشه ترکیب رنگ ها و نقش ها برای جذاب نمودن محیط زندگی کاری دلچسب است. ایجاد هارمونی مابین لوازم منزل باعث شده که شما هنگام خرید مبلمان ، گوشه چشمی به خرید میز و صندلی ناهارخوری داشته باشید.

 

میز و صندلی ناهارخوری

 

استفاده از سرویس های چوبی علاوه بر جاری ساختن حس زندگی در فضای خانه ، تاثیر بسزایی در دکوراسیون و دیزاین محیط خواهند داشت . در این بین استفاده از میز و صندلی نهارخوری  شاید یکی از پررنگ ترین نقش ها را ایفا می کند. شما برای استفاده از این دست مصنوعات چوبی نیاز به فضای بسیار بزرگ نخواهید داشت.

طرح های متنوع با ابعاد مختلف می توانند حتی در یک فضای محدود نیز، اثر بخشی مناسب را برای شما به ارمغان بیاورند.

علاوه بر زیبایی و استفاده از سرویس های ناهارخوری جهت طراحی دکوراسیون داخلی ، یک میز و صندلی ناهارخوری استاندارد می تواند در اصلاح حالت نشستن و جلوگیری از ابتلا به ناهنجاری های ستون فقرات علی الخصوص ناحیه کمر نقش مهمی داشته باشد.  نکته مهم در رابطه با انتخاب این دسته از سرویس‌های چوبی رعایت نکاتی در زمان خرید آن‌ها است.  در ادامه به بیان هریک از این موارد خواهیم پرداخت.  در ادامه با ما همراه  باشید.

 

 

میز آلیو با صندلی شبنم

توجه به کارایی در زمان خرید میز ناهارخوری

 

یک سرویس ناهارخوری مناسب در وهله اول ، باید زیبا باشد به نحوی که اصالت طراحی آن به چشم شما خوشایند بیاید.ارتفاع نشیمن صندلی چوبی نسبت به ارتفاع میز نهارخوری بسیار مهم است .

شما وقتی می خواهید از سرویس نهارخوری خود استفاده کنید نباید اذیت شوید. راحتی نشیمن و پشتی صندلی نیز حائز اهمیت است و نشتن روی صندلی اولین حس آرامش را به شما خواهد داد .

میز نسترن ….صندلی پگاه

ارزانی را فدای کیفیت سرویس نهارخوری نکنید

 

چوب بکار رفته در مصنوعات چوبی دارای انواع مختلفی است. که هر کدام با توجه به نوع درخت ،محل پرورش ، آب و هوای منطقه و رطوبت چوب دسته بندی می شوند. چوب بکار رفته در میز و صندلی های ناهارخوری اولین پارامتر تعیین کننده قیمت این کالا است . چوب راش از جمله چوب های با کیفیت برای این محصولات است .

منوع رنگ و انتخاب مناسب ترین روش جهت رنگ آمیزی این محصولات اهمیت بالایی دارد. طرح کلی میز و صندلی ناهارخوری همراه انتخاب پارچه مناسب که با محیط خانه شما هم خوانی داشته باشد یک عامل تاثیر گذار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 + = 92

error: این عملکرد به دلیل حقوق معنوی در دسترس نمی باشد