میز و صندلی ناهارخوری را چگونه با دکور هماهنگ کنیم؟

خرید میز ناهارخوری متناسب با دکوراسیون منزل

 

هنگام خرید میز ناهارخوری باید به چند نکته دقت کرد. در خرید میز ناهارخوری باید به نکاتی چون جنس آن، اندازه ورنگ آن اینکه آیا میز ناهارخوری که ما قصد خریدش را داریم با دکوراسیون منزل ما هماهنگ است یا خیر توجه کنیم. اما هنگام خریدمیز ناهارخوری چگونه باید اطمینان حاصل کنیم که با سایر لوازم خانه ما هماهنگی دارد و بعدا از خرید خود پشیمان نخواهیم شد؟ در اینجا نکاتی را خواهیم گفت که شما را در خرید میز ناهارخوری کمک می کند.

جنس انواع مختلف میز ناهارخوری 

میز ناهارخوری و صندلی ناهارخوری چوبی قیمتشان کمی بالا می باشد، ولی امروزه برخی  قسمت های میز و صندلی  ناهارخوری را از MDF تهیه می کنند که قیمت مناسب تری دارند. البته باید بدانید که روی چوب موادی می زنند که تا حدی آن را در مقابل رطوبت مقاوم  می کند اما به این معنی نیست که می توانید از آن در محیطی که همیشه مرطوب است استفاده کنید. مثلا اگر شما می خواهید میز و صندلی ناهارخوری را در آشپزخانه بگذارید و طبق عادت تان زیاد آشپزخانه را می شویید یا دائم کف آن خیس است حتما به این نکته توجه کنید هر نوع چوبی که در ساخت میز و صندلی ناهارخوری استفاده می شود ،به آب حساس است  و پس از جذب رطوبت تغییر حالت می دهد و از فرم اولیه خود خارج می شود.از این رو شما باید حداکثر دقت را در مراقبت از پایه های میز و صندلی های خود داشته باشید.

خرید میز ناهارخوری مستطیل شکل 

میز ناهارخوری مستطیل شکل هم به صورت سنتی و هم مدرن استفاده می شود و تقریبا می توان گفت چنین میزهایی هیچ وقت از مد نمی افتند. میز مستطیلی شکل معمولا خانه را مرتب تر نشان می دهد و همچنین شما می توانید میزی با عرض کم بگیرید و آن را به راحتی در یک گوشه از خانه تان جای دهید. نکته دیگر این است که میز مستطیلی با عرض کم معمولا افراد بیش تری را جای می دهد و اگر جای شما کم است حتما سعی کنید هنگام خرید میز ناهارخوری شکل مستطیلی اش را انتخاب کنید.

ال تینا

اگر از میز و صندلی نهارخوری زیاد استفاده می کنید، بهتر است از صندلی های راحت تری استفاده کنید. ترجیحا از صندلی های غیر رسمی استفاده کنید. اگر فضای منزلتان کوچک است می توانید از میزهای کمجا هم استفاده کنید که جای کمتری می گیرند. همچنین ترکیب صندلی و نیمکت هم گزینه مناسبی می باشند. این نوع ترکیب همراه با صندلی ها جای کمی می گیرند وفضای دوستانه تری ایجاد می کنند. اگر خانه شما پنجره دارد میز را کنار پنجره قرار دهید تا نشستن و استفاده کردن از آن لذت بخش تر شود.

سرویس ناهارخوری النا

خرید میز نهارخوری بیضی شکل 

تنوع میزهای ناهارخوری بسیار زیاد است اما اغلب افراد سراغ میزهای مستطیل شکل می روند. با این حال گزینه های زیادی برای خرید میز ناهارخوری بیضی شکل وجود دارد و می توانید مدل های زیبایی به شکل بیضی هم پیدا کنید. میزهای بیضی به دلیل اینکه اغلب پایه هایشان در وسط قرار دارد از این بابت به پای کسی برخورد نمی کنند و مشکلی ایجاد نمی کنند. نکته مهم دیگر این است که چون میز بیضی گوشه ندارد می توانید با اضافه کردن صندلی به آن، افراد بیشتری را دور میز بنشانید.

ست ناهارخوری لیندا

اگر می خواهید میز را در یک فضایی چون راهرو بگذارید میز بیضی مزایایی دارد، مثلا لبه های میز در رفت و آمد شما اختلال ایجاد نمی کنند و رفت و آمد راحت تر می شود. اگر می خواهید از صندلی های بزرگ و دست و پا گیر استفاده نکنید، در اطراف میز بیضی شکل خود چهارپایه قرار دهید. انتخاب صندلی و میزهای همرنگ محیط، خانه شما را آرام تر نشان می دهند که برای خانه های کوچک بهتر است.

همچنین ببینید

چرا نباید کیفیت را فدای ارزانی محصولات چوبی کرد؟

عوامل مهم تاثیر گذار در قیمت و کیفیت سرویس ناهارخوری کیفیت سرویس ناهارخوری در میزان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 74

error: این عملکرد به دلیل حقوق معنوی در دسترس نمی باشد